Czerwonka -

Adres: 11-300, Polska.

Specjalności: Stacja kolejowa.
Inne ważne informacje: Toaleta, Oferuje transport przez całą dobę.
Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Czerwonka

Czerwonka 11-300, Polska

Czerwonka to mała stacja kolejowa zlokalizowana pod adresem 11-300 w Polsce. Jest to miejsce, które oferuje transport przez całą dobę, co jest bardzo wygodne dla podróżujących. Oprócz tego, stacja posiada toaletę dla pasażerów, co dodatkowo zwiększa komfort podróżowania.

Specjalnością Czerwonki jest obsługa podróżnych, którzy korzystają z kolei. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz możliwości transportu przez całą dobę, stacja ta jest świetnym miejscem dla osób podróżujących zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi 3.1/5. Można więc przypuszczać, że opinie na temat Czerwonki są zróżnicowane, ale z pewnością warto samemu sprawdzić, jakie usługi oferuje ta stacja kolejowa.

Jeśli szukasz miejsca do zatrzymania się w trakcie podróży kolejowej, Czerwonka może być idealnym rozwiązaniem. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz pełnemu zakresowi usług transportowych, ta stacja zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podróżującym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Czerwonce, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat usług, godzin działania oraz kontaktu. Skorzystaj z tej okazji, aby zarezerwować bilety lub zaplanować swoją podróż z wykorzystaniem usług oferowanych przez tę stację kolejową.

Recenzje dla Czerwonka

Czerwonka -
#mikeel777
3/5

Piękny, ale zaniedbany budynek, poczekalnia w tragicznym stanie.
Widać było remont peronu, przejścia podziemnego. Stacja znajduje się przy głównej drodze, około 200m do sklepu, miejsce klimatyczne, zapewne kiedyś tętniło życiem.

Czerwonka -
Ajaxpl
1/5

Tak jak Hitler z Göringiem kładli tynki w 45 to tak pozostało do czasów współczesnych.Dramat

Czerwonka -
Jan Soduła
3/5

Nie ma kasy ale przynajmniej odnowili dworzec i przejścia podziemne. Czysto

Czerwonka -
Jan Niechoj
4/5

Mała fajna miejscina

Czerwonka -
Mito Kowas
5/5

Klimatyczne miejsce

Czerwonka -
karpik sum
1/5

Czerwonka -
jarek beldowski
4/5

Czerwonka -
Tomasz Budzyniov
3/5

Go up