Country Haus & Grill - Grzawa

Adres: Pszczyńska 1, 43-227 Grzawa, Polska.
Telefon: 322116169.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 132 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Country Haus & Grill

Country Haus & Grill to restauracja zlokalizowana w Grzawie, Polska. Znajduje się pod adresem Pszczyńska 1, 43-227 Grzawa. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 322116169. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Restauracja specjalizuje się w różnorodnych daniach, oferując specjalności kulinarne. Oprócz tego, Country Haus & Grill posiada ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, na wynos oraz przyjemną atmosferę wewnątrz restauracji. Dla osób na wózkach dostępne są udogodnienia takie jak parking, wejście oraz miejsca siedzące.

W menu można znaleźć szeroki wybór alkoholi, koktajli, kawę, piwo, wino, dania wegetariańskie, obiady, kolacje, desery oraz wiele innych smakołyków. Miejsce jest przyjazne dla całej rodziny, oferuje możliwość rezerwacji, akceptuje płatności kartami kredytowymi i debetowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Country Haus & Grill są bardzo pozytywne, firma posiada aż 132 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi oraz pysznym jedzeniu oferowanym przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca na przyjemny wieczór w doborowym towarzystwie, Country Haus & Grill jest idealnym wyborem. Zapewniając przyjemną atmosferę, szeroki wybór dań oraz napojów, a także udogodnienia dla różnych grup, restauracja ta z pewnością zadowoli każdego gościa. Aby zarezerwować stolik lub uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową

Recenzje dla Country Haus & Grill

Country Haus & Grill - Grzawa
Dariusz „Dario” Wiśniewski
5/5

Już byliśmy w tym miejscu 2 razy na niedzielny obiad. Bardzo dobra rolada, polędwiczki, rosół, barszcz. Przystępne ceny, miła obsługa. Duży wybór dań.

Country Haus & Grill - Grzawa
Wrona
4/5

Bardzo fajne miejsce na szybki obiadek podczas podróży. Smaczna prosto przygotowana rybka, ogromna porcja bardzo dobrego placka po węgiersku, całkiem dobry choć trochę za mały kotlet schabowy, ogromny zestaw surówek do dania jak i frytki które są po prostu nie do przejedzenia. Obsługa przesympatyczna, z przyjemnością posłuchało się o ich małych istotkach, które stoją przy samym barze. Toalety zadbane, schludne. Polecam dla osób, które chcą sobie w świętym spokoju zjeść coś naprawdę dobrego. Z chęcią byśmy wrócili. ?

Country Haus & Grill - Grzawa
Natalia Malucha
5/5

Pyszne jedzenie, duże porcje dodatkowo mogliśmy usiąść z psem co dla mnie jest dużym plusem. Polecam

Country Haus & Grill - Grzawa
Mirek „Mirek 1970” Mirek 1970
5/5

Bardzo miła atmosfera i obsługa, jedzenie bardzo smaczne i domowe, klimat kameralny i co najważniejsze niskie ceny, polecam na 10 gwizdek i smacznego jedzenia oraz picia?

Country Haus & Grill - Grzawa
Michał N. - MichaśV10
5/5

Fajne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i ogromnymi porcjami.
Polecam

Country Haus & Grill - Grzawa
Magdalena S
5/5

Zacznę od Przesympatycznej Obsługi, przez smaczne i ogromne porcje, jedzenie świeże, apetycznie podane. Wszystko nam smakowało, polecam.

Country Haus & Grill - Grzawa
Michał Kazimierz Potykanowicz
4/5

- Klimat fajny , jedzenie bardzo przeciętne , porcje niewielkie - napchać się frytkami to nie sztuka , a schabowy to nie klops ... Acha , po co ta niejadalna gruszka na tależu - do dzisiaj , nie mam pojęcia -:) . Tak , czy inaczej , myślę , że ceny powinny być nieco niższe .

Country Haus & Grill - Grzawa
Marzena Drewa
4/5

Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa i ogromne porcje.

Go up