Corner Kebab - Bychawa

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 36B, 23-100 Bychawa, Polska.
Telefon: 697824136.
Strona internetowa: website--8621887094565818136223-kebabshop.business.site.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 349 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Corner Kebab

Corner Kebab to doskonałe miejsce dla miłośników kebaba w Bychawie. Znajduje się pod adresem Marszałka Józefa Piłsudskiego 36B, 23-100 Bychawa, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 697824136 lub odwiedzić ich stronę internetową: website--8621887094565818136223-kebabshop.business.site.

Specjalnością Corner Kebab jest oczywiście kebab, który zachwyca swoim smakiem i aromatem. Lokal oferuje także na wynos oraz na miejscu, a także posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Ponadto, restauracja oferuje jedzenie do późnej nocy, małe porcje, obiady, kolacje, swobodną atmosferę, możliwość rezerwacji oraz bezpłatny parking dla gości.

Opinie na temat Corner Kebab są bardzo pozytywne, firma zdobyła aż 349 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5. To potwierdza wysoką jakość obsługi oraz doskonały smak podawanych dań.

Dla osób poszukujących doskonałego kebaba w przyjemnej atmosferze, Corner Kebab jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i skosztowania wyjątkowych dań, które na pewno Cię zachwycą!

Recenzje dla Corner Kebab

Corner Kebab - Bychawa
Patrycja Bielak
5/5

Bardzo smaczny kebab, szybka realizacja, porcje są duże i w bardzo rozsądnej cenie, wszystko świeże i z dobrej jakości produktów .Jedyny minus to sos ostry, który nie jest wcale ostry.BrawoZdecydowanie polecam.

Corner Kebab - Bychawa
Bear
5/5

Jedzenie dobre, najbardziej mi posmakował amerykański lecz nie polecam go brać w godzinach wieczornych bo wtedy chłopaki dorzucają resztki frytek, jest to twarde i nie dobre. Ciężko o zamówienia przez telefon, już nawet nie dzwonię, dziwna sytuacja że nie robią zamówień przez telefon. Czasami trudno zaparkować ale nie ma źle.

Corner Kebab - Bychawa
Uni Corn
5/5

Bardzo smaczny kebab w normalnych cenach

Corner Kebab - Bychawa
Waldek Grela
1/5

Przejazdem z kolegą wstąpiliśmy, i szczerze to był błąd. Kebab to słabe 1, nie można płacić kartą ciapaty ceny wymyśla inne niż na ulotce

Corner Kebab - Bychawa
Rafał Sulowski
5/5

Bardzo dobry kebab, krótki czas oczekiwania na zamówienie, jedzenie świeże, polecam bardzo

Corner Kebab - Bychawa
Maciek J
5/5

Najlepszy kebab w okolicy bez dwóch zdań - dobrze świadczy o tym fakt, że właściwie kiedy się nie wejdzie zawsze jest ktoś kto czeka na swoje zamówienie. Polecam spróbować w wersji amerykańskiej. Panowie z obsługi bardzo uprzejmi i kulturalni. Do poprawy zdecydowanie dodanie możliwości płatności kartą oraz odbieranie telefonów - czasami niestety ciężko się dodzwonić, być może przez ilość pracy. Ogólnie bardzo polecam!

Corner Kebab - Bychawa
Jarek Dasko
5/5

Super jedzenie godne polecenia. Ja ledwo zjadłem żona i córka nie dali rady zjeść. Za te cenę jest dużo jedzenia

Corner Kebab - Bychawa
Józef Surudo
5/5

Miałem kurs Taxi Biała Podlaska klientka wysiadła kebab na przeciwko więc kupiłem i musiałem dać 5x po 5 gwiazdek.

Go up