Chodel Łowisko - Chodel

Adres: Leśna, 24-350 Chodel, Polska.

Specjalności: Jezioro z łowiskiem wędkarskim.

Opinie: Ta firma ma 115 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Chodel Łowisko

Chodel Łowisko Leśna, 24-350 Chodel, Polska

Chodel Łowisko to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, położone przy adresie Leśna, 24-350 Chodel, w Polsce. To miejsce oferuje możliwość połowu ryb w pięknym jeziorze z łowiskiem wędkarskim.

Chodel Łowisko cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, z średnią opinii wynoszącą 4.3/5. Firma posiada imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 115, co świadczy o ich profesjonalizmie i wysokiej jakości usług.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem Chodel Łowisko mogą spodziewać się relaksującego dnia na łonie natury, z możliwością połowu różnorodnych ryb. To doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, ciesząc się spokojem i pięknem otaczającego krajobrazu.

Chodel Łowisko ma wiele do zaoferowania, począwszy od specjalności jakim jest jezioro z łowiskiem wędkarskim, które przyciąga zarówno doświadczonych wędkarzy, jak i amatorów. To doskonałe miejsce na naukę sztuki wędkarstwa lub po prostu na relaksującą zabawę na łonie natury.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można w spokoju połowić ryby oraz cieszyć się urokami natury, Chodel Łowisko jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową i umówić się na wyjątkowe doświadczenie wędkarskie!

Recenzje dla Chodel Łowisko

Chodel Łowisko - Chodel
Dariusz Skórczewski
4/5

Zaletą tego miejsca niewątpliwie są ciekawe tablice informacyjne o występującej tu przyrodzie ożywionej i nieożywionej.

Chodel Łowisko - Chodel
Zbyszek Zając
5/5

Cisza i spokój, ogarnia całego siebie.

Chodel Łowisko - Chodel
XD
3/5

W porządku, zawsze w cieplejsze dni jest tam tłocznie, pole do ,,pływania" jest wyznaczone. Nad jeziorem sprzedają lody i watę cukrową. Tuż obok plaży jest mały plac zabaw. Las od strony do łowienia ryb dający fajny widok. Niższa ocena za śmieci na plaży typu kapsle.

Chodel Łowisko - Chodel
ciasteczkowy potwór
4/5

Miejsce super. Czysta woda, świeże powietrze szkoda tylko że leśna droga dojazdowa jest w bardzo kiepskim stanie. No i burmistrz mógłby trochę zainwestować i zatrudniać ratowników na cały okres letni, a nie tylko na miesiąc. Ewentualnie w tym czasie powinny być bojki, które wyznaczają bezpieczne miejsce dzieciom.

Chodel Łowisko - Chodel
Bartek
3/5

Dosyć urokliwe miejsce. Jednak zawsze tam tłoczno. Karpie biorą jak głupie i przeważnie w ciągu miesiąca od zarybienia są niestety wyławiane (złowienie kilkunastu karpików w kilka godzin, jak się trafi w dzień, nie stanowi problemu). Kiedyś warto było się przejechać z lekkim spiningiem na okonie, ostatnio niestety nie. Okoliczne lasy jesienią pełne grzybów. W okresie wakacyjnym pełno szlajających się pijanych młodych ludzi oraz kierowców bombowców wzbijających tumany pyłu spod łysych opon tylnonapędowych bolidów z ubiegłego wieku.

Chodel Łowisko - Chodel
Przemysław W
5/5

Coś zaczyna się dziać. ? dla właściciela Koktajlowo & Miętowo za dobrą robotę.

Chodel Łowisko - Chodel
Alek Tudruj
5/5

Bardzo miłe miejsce. Można popływać i złowić rybkę. Ratownicy obecni. Trochę tłoczno w weekendy (nie da się wjechać na parking)

Chodel Łowisko - Chodel
Lorak Majewski
4/5

Super miejsce na spędzenie kilku godzin a nawet całego dnia, możliwość zrobienia grila, plac zabaw. W okolicy sporo gospodarstw agroturystycznych.

Go up