CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce

Adres: 37-200 Nowosielce, Polska.
Telefon: 163074400.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.

Opinie: Ta firma ma 90 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja CHILI PIZZA &CAFFE

CHILI pizzacaffe jest popularną pizzerią zlokalizowaną w Nowosielcach, w Polsce. Jest to idealne miejsce dla miłośników pizzy, którzy poszukują wyjątkowych smaków i przyjemnej atmosfery.

Adres CHILI pizzacaffe to 37-200 Nowosielce, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 163074400. Dodatkowe informacje można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Główną specjalnością CHILI pizzacaffe jest oczywiście pizza. Menu oferuje szeroki wybór smaków i kombinacji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Można znaleźć tradycyjne smaki, takie jak margherita czy pepperoni, a także unikalne i kreatywne kompozycje. Każda pizza jest przygotowywana z najwyższą starannością, używając tylko świeżych i wysokiej jakości składników.

CHILI pizzacaffe cieszy się dobrą reputacją, z czego świadczą liczne pozytywne opinie od klientów. Na platformie Google My Business mają aż 90 recenzji, a średnia ocena to 4.2/5. To potwierdza jakość i smak ich dań.

Poza pyszną pizzą, CHILI pizzacaffe oferuje również przyjemne wnętrze i atmosferę. Restauracja jest dobrze zaaranżowana, tworząc przytulne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Obsługa jest przyjazna i profesjonalna, dbając o zadowolenie klientów.

Jeśli szukasz wyjątkowej pizzy i chcesz spróbować czegoś nowego, CHILI pizzacaffe to doskonały wybór. Ich szeroki wybór smaków i wysoka jakość będą z pewnością satysfakcjonować Twoje podniebienie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową CHILI pizzacaffe pod adresem facebook.com. Znajdziesz tam pełne menu, informacje o promocjach i wiele więcej. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zamówić pizzę na wynos. Smacznej kawusi!

Recenzje dla CHILI PIZZA &CAFFE

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Miroslaw Szlezak
5/5

Miła i sympatyczna obsługa oraz pyszne jedzenie

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Damian Ku
3/5

Wszystko dobrze, ale ile tej soli w tych frytkach to głowa mała, podczas zimy to drogi można sypać frytkami bo tyle soli w nich

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Kamil Lasek
1/5

Zapiekanka zimna , surowe pieczarki , bez cebuli. Mięso w frytkach zimne !!! Drogo i nie smacznie . Szok że właściciel pomimo tylu negatywnych opinii nic z tym nie robi . To świadczy nie tylko o pracownikach ale przede wszystkim o właścicielu. Proponuję omijać szerokim łukiem.

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Mateusz Wierzbiński
1/5

Zamiast tego surowego placka, wole kupić 3 pizze Guseppe Ham & Mushroom. Podczas pieczenia, będę pewny że jej nie spale. Pozdrawiam

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Kamil Partyka
5/5

Polecam smaczne jedzenie

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Diana Jow
4/5

Pyszna pizza, niskie ceny, miła obsługa. Zaglądam za każdym razem jak jestem w okolicy

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Bartek Duży
1/5

Pizza jak za taką cenę bardzo mała i spalona

CHILI PIZZA &CAFFE - Nowosielce
Dominik Świątoniowski
5/5

Miła obsługa, świetna pizza, lokal nieduży ale bardzo fajny 🙂

Go up