Café Szpilka - Trąbki Wielkie

Adres: Pawłowskiej 5A, 83-034 Trąbki Wielkie, Polska.
Telefon: 606303890.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 97 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Café Szpilka

Cafe Szpilka znajduje się pod adresem Pawłowskiej 5A, 83-034 Trąbki Wielkie, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 606303890. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: facebook.com.

Cafe Szpilka to kawiarnia znana ze swoich specjałów, gdzie możesz cieszyć się przepyszną kawą oraz koktajlami, deserami i małymi porcjami dań. Mają również w ofercie alkohol oraz menu dla dzieci. Co więcej, posiadają ogródek, oferują usługę na wynos i dostawę, a także mają miejsca siedzące, w tym specjalnie przystosowane dla osób na wózkach. Dla wygody gości, kawiarnia posiada parking i toaletę dostępną dla osób na wózkach. Dodatkowo, miejsce jest przyjazne dla całej rodziny, w tym dla czworonogów, więc możesz spokojnie przyjść z psem.

Opinie na temat Cafe Szpilka są bardzo pozytywne, firma posiada 97 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. Klienci chwalą atmosferę kawiarni, przytulne wnętrze, szeroki wybór dań i napojów oraz przyjazną obsługę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można miło spędzić czas przy dobrej kawie i smacznym jedzeniu, Cafe Szpilka jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ofercie. Nie zwlekaj, odwiedź ich stronę już teraz

Recenzje dla Café Szpilka

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
D
5/5

Wspaniałe miejsce, przyjemna atmosfera, no i można dać ubrania do zszycia w tym samym czasie.

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Michał Łasocha
3/5

Bardzo dobre lody, ciasto oraz serniczek. Trzy gwiazdki przez zimną zapiekankę na którą czekałem bardzo długo, a po zgłoszeniu tego faktu do obsługi i po jeszcze dłuższym czasie oczekiwania otrzymałem tą samą zapiekankę spaloną na węgiel. Dobre miejsce na kawę i coś słodkiego, ale na zapiekanki itp wybiorę inne miejsce w przyszłości. Fajny pomysł na miejscówkę, przyjemny klimat.

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Aleksandra Zych
5/5

Shake oreo i szarlotka z lodami na ciepło przepyszne 🙂 W środku uroczy wystrój, polecam

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Agata Sobczak - Szyc
5/5

Kameralne miejsce z duszą. Domowe słodkości i pyszna kawa z mleczną pianką. Koniecznie warto zajrzeć i posmakować wypieków.

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
KaKa Du
4/5

Widać, że szefostwo bardzo chce, ale zdarzają się wpadki. Moja pierwsza wizyta. Słoneczna, wrześniowa niedziela... lody się akurat skończyły zaproponowano podanie w pucharkach, bo maszyna ruszyła, ale wafelek by tego nie wytrzymał (jak sie nie spieszy, jak nam dzisiaj, to super) a na kawę czekałam 13minut...
Brakuje sprzętu albo personelu? Właściciel biegał z każdym pojedynczym lodem między gośćmi...
Miejsce z potencjałem i bardzo atrakcyjne cenowo, na pewno wrócę! (W jakąś jesienną niedzielę na kawę i ciasto dla przyjemności.)
Trochę więcej luzu i organizacji i będzie pięknie ?
Widać spinę i po obsłudze i po oczekujących gościach, także miejsce do poprawy, ale z potencjałem.
Dużo szczęścia!

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Aleksander Jakubowski
5/5

Bardzo miła Pani, kawka super, ciasta niebo

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Jacek
5/5

Bardzo miłe miejsce z pysznymi własnymi wypiekami i miłą obsługą.

Café Szpilka - Trąbki Wielkie
Elżbieta Szpytma
5/5

Klimatyczna kawiarnia w miejskim stylu. Świetna kawa, pyszne zapiekanki i lody.
Ciekawe połączenie kawiarni z pracownią krawiecką, które dodatkowo nadaje charakteru temu nietuzinkowemu miejscu.
Bardzo sympatyczna obsługa - zostaliśmy świetnie obslużeni przez miłego pana :)! Szybko, przyjemnie, smacznie i estetycznie.
Polecam gorąco i życzę właścicielowi i obsłudze samych sukcesów!

Go up