Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów

Adres: Generała Jarosława Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów, Polska.
Telefon: 504117217.
Strona internetowa: cafecela.pl.
Specjalności: Restauracja, Kawiarnia, Catering, Organizator imprez, Kuchnia polska.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 111 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Cafe Cela - restauracja Rzeszów

Cafe Cela - restauracja Rzeszów to miejsce, które zachwyca swoimi specjałami kuchni polskiej oraz przyjazną atmosferą. Zlokalizowane przy Generała Jarosława Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów, Polska, restauracja ta jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną delektować się tradycyjnymi smakami w przytulnym i swobodnym otoczeniu.

Oferując szeroki zakres usług, Cafe Cela to nie tylko restauracja, ale także kawiarnia, catering oraz organizator imprez. Dzięki dostępności odbioru na zewnątrz, możliwości zamówienia na wynos oraz przystosowaniu miejsca dla osób na wózkach, każdy gość może cieszyć się wyjątkowymi potrawami bez względu na okoliczności.

Restauracja Cafe Cela ma również wiele udogodnień, takich jak bar na miejscu, szeroki wybór alkoholi, małe porcje, śniadania, obiady, desery oraz przyjazną obsługę. Dodatkowo, możliwa jest rezerwacja stolika, a płatności można dokonać zarówno kartami debetowymi, kredytowymi, jak i usługą płatności mobilnych NFC.

Z opinii na Google My Business wynika, że Cafe Cela cieszy się dobrą reputacją, z łącznie 111 recenzjami i średnią oceną 4.3/5. Jest to potwierdzenie jakości usług i smaków oferowanych przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się wysokiej jakości potrawami kuchni polskiej w przyjemnej atmosferze, Cafe Cela - restauracja Rzeszów jest idealnym wyborem. Nie wahaj się odwiedzić ich strony internetowej cafecela.pl i zarezerwować stolik już dzisiaj!

Recenzje dla Cafe Cela - restauracja Rzeszów

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Adrian Dominiak
5/5

Naprawdę bardzo smaczne jedzenie.

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Janek Polaszczyk
5/5

Jedzonko EKSTRA. Smakuje i wygląda świetnie. Porcje satysfakcjonujące. Ceny jak z bajki. Czemu wcześniej tu nie byliśmy? Miła obsługa. Do kawy pyszny karmelek a do całego obiadu dodatkowo przystawki w cenie. Przychodząc tutaj zrobiłem sobie ogromną przyjemność 🙂 polecam wszystkim, a zwłaszcza każdemu!

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
RayanZaraki Z
5/5

Fajne miejsce. Śniadanie bardzo smaczne i sycące. Wystrój bardzo przyzwoity

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Sylwia Mielnicka
5/5

Smaczne jedzenie; nie czuć glutaminianu sodu. Miła, szybka i sprawna obsługa. Idealny odstęp czasu między podaniem pierwszego i drugiego dania! Wielkość porcji - najesz się, ale się nie przejesz. Dużo stolików. Cena przystępna.

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Woj ciech
3/5

Restauracja w budynku komendy policji. Przypomina stołówkę zakładową. Menu typowe dla restauracji. Niczym się nie wyróżnia. Posiłki dość smaczne, porcje średnie.

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Dariusz S
1/5

Kiedyś wszystko było ok teraz niestety jakość spada. Cena pozostała ta sama a niestety porcje coraz mniejsze. Ostatnio dostałem tak biedne drugie danie że był tylko jeden klops w sosie (zawsze były dwa). W dodatku kiedyś oferowano w cenie zestawu chleb do zupy i kompot. Teraz z tego zrezygnowano. Ilość zupy która dostaniesz to tez loteria - raz 3/4 talerza a raz 1/2. Obawiam się że niedługo porcje podawanych tam dań będą przypominać te dla... kota. Pozdrawiam i sugeruje zmienić politykę sprzedażowa - klienci mają oczy i widzą.

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Zbigniew Ryznar
4/5

Dobre jedzonko w klimatycznym miejscu z tradycjami

Cafe Cela - restauracja Rzeszów - Rzeszów
Daniel Nalepka
5/5

Niedroga restauracja. Miła obsługa, fajny klimat. Przedewszystkim bezpiecznie i przyjemnie.

Go up