Bollywood kebab - Panki

Adres: Tysiąclecia 9, 42-140 Panki, Polska.

Specjalności: Fast food.

Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Bollywood kebab

Bollywood kebab to popularna restauracja z szybkim jedzeniem zlokalizowana pod adresem Tysiąclecia 9, 42-140 Panki, Polska. Specjalizuje się w szerokim wyborze kebabów i dań kuchni indyjskiej, inspirowanych Bollywoodzkimi smakami.

Bollywood kebab oferuje bogatą gamę dań fast food, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ich menu zawiera tradycyjne kebaby, curry, pakory i inne smakołyki, które transportują gości do Indii za sprawą intensywnych aromatów i egzotycznych smaków.

Odwiedzenie Bollywood kebab to nie tylko kulinarne doświadczenie, ale także podróż kulinarna do świata Bollywoodzkiego kina i kultury. Lokalizacja restauracji w Pankach sprawia, że jest to doskonałe miejsce do zatrzymania się na szybki posiłek w trakcie podróży lub dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Opinie na temat Bollywood kebab są bardzo pozytywne - firma posiada aż 7 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. Klienci chwalą smaczne jedzenie, przyjazną obsługę i autentyczne smaki Indyjskiej kuchni.

Jeśli szukasz miejsc, które oferują pyszne dania fast food z orientalnymi smakami, to Bollywood kebab jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu z restauracją poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie online.

Recenzje dla Bollywood kebab

Bollywood kebab - Panki
ERROR
5/5

Bardzo dobry jak i tani kebab. Za naprawdę niewiele można zjeść bardzo dobrego i porządnego kebaba, może wystrój lokalu jest dość biedny to jednak miejsce warte polecenia

Bollywood kebab - Panki
Nadina
5/5

Mega dobre kebaby

Bollywood kebab - Panki
Paluszekbobuszek
5/5

Misiany misiany mocno wchodzi mili pracownicy jeszcze jest lekki problem z kontaktem w jezyku polskim polecam serdecznie dobre jedzenie

Bollywood kebab - Panki
Maks Pasieka
5/5

mega dobry kebab lepszego nie jadłem pozdrawiam miłych ziomków z obsługi?

Bollywood kebab - Panki
DiZi
5/5

Bollywood kebab - Panki
roksi
5/5

Bollywood kebab - Panki
Marcel
5/5

Go up