Bistro64 - Gryfów Śląski

Adres: Kolejowa 64, 59-620 Gryfów Śląski, Polska.
Telefon: 889515058.
Strona internetowa: business.google.com.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Piwo, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 211 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Bistro64

Bistro64 to restauracja fast food położona pod adresem Kolejowa 64, 59-620 Gryfów Śląski, Polska. Numer telefonu kontaktowego to 889515058. Można również odwiedzić ich stronę internetową business.google.com.

Bistro64 specjalizuje się w potrawach fast food, a także oferuje takie usługi jak dostawa, na wynos, posiłki na miejscu. Restauracja posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Klienci mogą również skorzystać z alkoholu, jedzenia późnym wieczorem, kawy, piwa, obiadu, kolacji oraz cieszyć się swobodną atmosferą. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Menu dostępne jest również dla dzieci, co sprawia, że restauracja jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi.

Opinie na temat Bistro64 są pozytywne, firma posiada aż 211 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5.

Ze względu na swoje dogodne położenie, różnorodne menu i przyjazną atmosferę, Bistro64 jest idealnym miejscem dla osób poszukujących szybkiego i smacznego posiłku w miłej atmosferze. Rekomendujemy skontaktowanie się z restauracją poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej oraz zarezerwować stolik na kolację lub zamówić jedzenie na wynos.

Recenzje dla Bistro64

Bistro64 - Gryfów Śląski
Bartosz Sobaszek
2/5

Patrząc po opiniach to chyba trafiłem na gorszy dzień. Tortilla sucha, jak wczorajszą, zimna, mięsa w ogóle nie czuć, sosy dramat, smak ogólny też. Testuje tortille w różnych miastach z uwagi na rodzaj pracy i ta była niestety jedną z gorszych jakie jadłem. 2 gwiazdki za brak rewolucji żołądkowych bo zasługiwała na 1.5

Bistro64 - Gryfów Śląski
Davang
5/5

Kebab w bulce bardzo duży smaczny idzie sie najeść polecam

Bistro64 - Gryfów Śląski
makowczes
5/5

Pyszne jedzonko i miła, szybka obsługa.

Bistro64 - Gryfów Śląski
Camaro SS
5/5

Zapiekanka z warzywami bardzo smaczna i dosyć duza

Bistro64 - Gryfów Śląski
ProPl4yerPL
5/5

dłuższy czas oczekiwania ale box był bardzo pyszny warto!!

Bistro64 - Gryfów Śląski
Estera Moskal
1/5

Smażone kotlety na patelni, bułka sucha zimna do kebaba , brak toalety . Nie polecam .

Bistro64 - Gryfów Śląski
Anna D
3/5

Ogólnie może być. Chcieliśmy zamówić burgery farmerskie, ale o godz.15 nie mieli wszystkich składników... Więc zamówiliśmy zwykłe burgery. Bułka słodka, sosy i warzywa ok, ale kotlet (coś co powinno być najważniejsze) to połowa bułki... W smaku może być, nie był to najlepszy burger jaki jadłam. Ogromny minus za brak łazienki. Nie było też gdzie wyrzucić talerzyków, bo jedyny kosz przy wyjściu był zapełniony po brzegi.

Bistro64 - Gryfów Śląski
Bartłomiej Łuc
5/5

Smacznie, tanio, miła obsługa. Nie jest to restauracja, ale jak na Bistro, jest wszystko co powinno być, dlatego ocena max.

Go up