Bistro Wierzbna - Wierzbna

Adres: Wierzbna 1, 37-500 Wierzbna, Polska.
Telefon: 796454454.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Bistro Wierzbna

Bistro Wierzbna to urocze miejsce w miejscowości Wierzbna, Polska, które zachwyca swoimi specjałami kuchni restauracyjnej. Znajduje się pod adresem Wierzbna 1, 37-500 Wierzbna. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 796454454.

Restauracja oferuje różnorodne dania, które zachwycą podniebienia każdego gościa. Oprócz tego, Bistro Wierzbna posiada także ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę, a także miejsca dla osób na wózkach. Parking jest dostępny dla osób na wózkach, a także wejście do lokalu jest przystosowane dla nich. W ofercie znajduje się alkohol, kawa, piwo, a także śniadanie, obiad i kolacja. Dodatkowo, restauracja oferuje katering oraz zapewnia swobodną atmosferę dla wszystkich gości. Jest to idealne miejsce zarówno na spotkania w gronie przyjaciół, jak i na rodzinne obiady.

Bistro Wierzbna cieszy się doskonałymi opiniami, zdobywając 5 na 5 gwiazdek w średniej ocenie. Firma ma aż 32 recenzje na Google My Business, co świadczy o jej wysokiej jakości usług i smakowitych potrawach.

Dla wszystkich poszukujących wyjątkowego miejsca na pyszny posiłek w przyjemnej atmosferze, Bistro Wierzbna jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik na niezapomniany wieczór.

Recenzje dla Bistro Wierzbna

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Łukasz Jakubiszyn
5/5

Bardzo dobre, domowe jedzenie , szybko podane. Zestaw dnia : zupa fasolowa, ziemniaki, schab pieczony, zestaw surówek, kompot, wszystko za 29 zł. Bardzo polecam, będę częściej zaglądał .

Bistro Wierzbna - Wierzbna
D Buczkowska
5/5

Polecam pyszne jedzenie miłe Panie ?

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Grzegorz Z
5/5

Bardzo smaczne i świeże dania, zestaw dnia w cenie 25 zł (zupka, drugie danie i kompot). Również bardzo miła obsługa. Duży parking dla ciężarówek zaraz przy stacji paliw. Można nabrać wody obok odkurzacza.

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Krzysztof „Mr K”
5/5

Żurek i rosół bardzo dobre. Więcej jeszcze nie jadłem 🙂

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Luki Bany
5/5

Dobre i ciepłe jedzenie, dostępny parking, czysto, schludnie i miła obsługa. Serdecznie polecam

Bistro Wierzbna - Wierzbna
OD DESKI DO DESKI
5/5

Bistro Wierzbna czy też Bar Otylia na stacji BP... (?) Generalnie smacznie. Danie Dnia: zupa + 2 danie+ kompot 25zł.

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Malwina Banasiewicz
5/5

Szybka i bardzo mila obsluga, pyszna kawa. Miejsce przyjazne dzieciom. Polecam

Bistro Wierzbna - Wierzbna
Ziom_ba
5/5

Smaczne jedzenie, duże porcje, obsługa bardzo miła
Polecam

Go up