Bistro "U Zośki" - Żmigród

Adres: Kolejowa 9a, 55-140 Żmigród, Polska.
Telefon: 603038227.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Bistro "U Zośki"

Bistro "U Zośki" to urocza restauracja położona w miejscowości Żmigród, w Polsce. Znajduje się pod adresem Kolejowa 9a, 55-140 Żmigród, idealnie usytuowana dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podróży.

Restauracja specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej, oferując swoim gościom autentyczne smaki i wyjątkową atmosferę. Bistro "U Zośki" jest idealnym miejscem zarówno na spotkania rodzinne, jak i romantyczne kolacje.

Warto zaznaczyć, że Bistro "U Zośki" posiada różne opcje dostawy i odbioru, co sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno dla osób ceniących sobie wygodę, jak i tradycyjne doświadczenia restauracyjne.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem tego uroczego miejsca mogą skontaktować się pod numerem telefonu 603038227 lub odwiedzić stronę internetową facebook.com, aby uzyskać więcej informacji na temat menu, godzin otwarcia i aktualnych promocji.

Zespół Bistro "U Zośki" zawsze dba o zadowolenie swoich gości, co potwierdzają opinie na Google My Business. Firma posiada 6 recenzji z imponującą średnią oceną 5/5.

W związku z powyższym, Bistro "U Zośki" to doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podróży w sercu Polski. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi już teraz poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić pyszne danie na wynos!

Recenzje dla Bistro "U Zośki"

Bistro
Magda Bury
5/5

Polecamy serdecznie, pysznie i kolorowo. Domowa kuchnia, z sercem gotowana

Bistro
Anna Opioła
5/5

Świetne miejsce...wspaniała obsługa a jedzonko wybitne☺️porcje tak ogromne, że aż niewyobrażalne...napewno wrócimy!!!

Bistro
Szymon Popadycz
5/5

Pyszne domowe jedzenie, ładny i klimatyczny wystrój oraz niskie ceny za naprawdę solidne porcje, którymi można się porządnie najeść ?, bardzo polecam!!

Bistro
Andrzej
5/5

Polecam bardzo smaczne dania. Papę z dachu zrywa

Bistro
Paulina Dąbrowska
5/5

Jedzenie dobre, takie typowe domowe, obsługa miła, muzyka w tle, można pomyśleć nad dodaniem frytek do menu i jakiejś sałatki z oliwą i zieleniną;)

Bistro
Zuzanna Pękowska
5/5

Go up