Bistro Posolone - Wieliczka

Adres: park Kingi 6, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 122787520.
Strona internetowa: kopalnia.pl.
Specjalności: Bistro.

Opinie: Ta firma ma 113 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Bistro Posolone

Park Kingi 6, 32-020 Wieliczka, Polska, to miejsce, które każdy miłośnik bistro powinien odwiedzić. Znajduje się tutaj restauracja, która zachwyca swoimi smakami i atmosferą. Specjalnością tego miejsca jest właśnie bistro, co oznacza, że można tu spodziewać się pysznych dań w przyjemnej, casualowej atmosferze.

Na stronie internetowej kopalnia.pl, znajdziesz więcej informacji o tym miejscu oraz możesz zapoznać się z ich menu i aktualnymi promocjami. Możesz też skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 122787520.

Firma ma 113 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich popularności. Średnia ocena wynosi 3.2/5, co oznacza, że opinie klientów są zróżnicowane. Jednak zawsze warto samemu sprawdzić, czy jedzenie i atmosfera spełniają Twoje oczekiwania.

Jeśli jesteś w okolicy Wieliczki i masz ochotę na smaczne dania w przyjemnej atmosferze, koniecznie odwiedź to miejsce. Adres Park Kingi 6, 32-020 Wieliczka, Polska, jest łatwo dostępny, a restauracja z pewnością zachwyci Cię swoją kuchnią.

Na zakończenie, polecamy sprawdzić ich stronę internetową kopalnia.pl i skontaktować się z nimi, aby zarezerwować stolik lub uzyskać więcej informacji. Smacznego!

Recenzje dla Bistro Posolone

Bistro Posolone - Wieliczka
Dariusz Zwardoń
5/5

Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Frytki belgijskie za dyszkę - duża i gorąca porcja, nie przesolone. Hamburger w cenie 39zeta z frytkami - bardzo dobry, mięso delikatne w smaku i dobrze wysmażone, elegancki sos. Serdecznie polecam a wszystkim narzekaczom przypominam, że tobisteo a nie restauracja hotelowa.

Bistro Posolone - Wieliczka
Krystian Borowiecki
1/5

25minut oczekiwania na dwa malutkie kawałki pizzy krojonej na 6 kawałków po 10 i 12 złotych, pizza za 36zł krojona jest na 4 kawałki. Dostaliśmy dwa kawałki margharitty bo im się pomyliło i nie zrobili diavolo, przeprosin brak, zwrotu pieniędzy brak.

Bistro Posolone - Wieliczka
Iwonka K
2/5

Byliśmy trochę głodni i chciałam coś zjeść przed wycieczką. Zupa krem byle jaka, wodnista i pikantna. Frytki tłuste. Nawet dzieci nie chciały tych frytek.
Czysto tam nie było i smierdzialo starym olejem. Do tego drogo jak na takiego fast food .W sumie nic nie zjadłam i skorzystałam tylko z toalety, ktora byla w porządku.

Bistro Posolone - Wieliczka
Andrzej Małek
4/5

Na zaspokojenie głodu po zwiedzaniu jak najbardziej. Wybraliśmy burgera z frytkami i zupę dnia. Danie smaczne. W ofercie makarony, pizza, sałatki oraz napoje. Całkiem krótki czas oczekiwania. W środku toaleta. Na zewnątrz ogródek. Płatność kartą I gotówką.

Bistro Posolone - Wieliczka
Anna Gorczyca
5/5

Burger włoski i burger angielski, bardzo smaczne i porcje akuratnie.
Najedzeni i zadowoleni 70 zł za dwa zestawy.

Bistro Posolone - Wieliczka
Kris Jot
2/5

Ceny standardowe, jak wszędzie. Szkoda ze podawane są tylko jednorazowe sztućce. 51 zł za dwa dania widoczne na zdjęciach. Jedzenie niespecjalne. W makaronie za dużo sosu bez żadnego smaku. A tak wyglądają widelce po spotkaniu z grzankami w salatce

Bistro Posolone - Wieliczka
Pauka Pauka
4/5

Burger całkiem ok, mięso mogłoby być bardziej doprawione, sos do frytek słabej jakości. Obsługa chyba wcale nie sprząta bo stoliki przez cały czas naszego pobytu były brudne. Ogólnie za tę cenę jest w porządku, można najeść się do syta przed zwiedzaniem.

Bistro Posolone - Wieliczka
Greg Marsden
3/5

Bistro nie do końca szybkie mimo braku tłoku. Hamburger zjadliwy ale chyba nie wart swojej ceny (39 zł).

Go up