Bistro Mięta - Czemierniki

Adres: Ulica Radzyńska 6a, 21-306 Czemierniki, Polska.
Telefon: 573227798.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Bistro Mięta

Bistro Mięta to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Czemiernikach, Polska, które specjalizuje się w restauracji. Znajduje się pod adresem Ulica Radzyńska 6a, 21-306 Czemierniki, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla lokalnych mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 573227798.

Bistro Mięta oferuje swoje usługi również poprzez stronę internetową: facebook.com, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat menu, godzin otwarcia i opinii innych gości. Restauracja ta ma wiele specjalności, a wśród nich znajdują się dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Oprócz tego, Bistro Mięta oferuje wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, miejsca dla osób na wózkach, alkohol wysokoprocentowy, kawę, małe porcje, wino, późne śniadanie, obiad, kolację, desery, bar na miejscu, toaletę oraz przytulną i swobodną atmosferę. Jest to idealne miejsce zarówno na spotkania towarzyskie, jak i rodzinne.

Niezwykle ważne jest również to, że Bistro Mięta posiada średnią opinię na poziomie 4.5/5 na Google My Business, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Opinie od innych klientów mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru lokalu na posiłek.

Jeśli szukasz miejsca o urozmaiconym menu, przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji, to Bistro Mięta jest idealnym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach. Smacznego!

Recenzje dla Bistro Mięta

Bistro Mięta - Czemierniki
Mateusz Cholewa
5/5

Wszystko świeże, smaczne i ciepłe. Zmieniające się menu, spróbowałem już paru pozycji i jest oki. Pizza w stylu włoskim. Czasem na minus długi czas oczekiwania lub brak już dań. Lokal czysty i przyjemny do posiedzenia.

Bistro Mięta - Czemierniki
Justyna Jakub
5/5

Fajnie, że powstało takie miejsce w Czemiernikach. Jedzenie smaczne, pizze bardzo dobre, choć zdarzało się, że było mało składników. Podczas większej imprezy trochę poleciała organizacja, ale myślę, że właściciele z czasem nauczą się postępować z gośćmi.
Wystrój miły i estetyczny, choć mogłoby być trochę przytulniej. Do niedawna nie dało się płacić kartą, co oceniam na minus. Ale być może już się to zmieniło lub niebawem zmieni. Trzymam kciuki

Bistro Mięta - Czemierniki
Natalia Jach
1/5

Nie polecam. Na pizzę w kwocie dużej trzeba czekać ponad godzinę i nie da się jej zjeść. Moja opinia. Pozdrawiam

Bistro Mięta - Czemierniki
Kamil Janicki
5/5

Jadłem dwie pizze były super, polecam ! Cienkie ciasto, świeże skladniki. Trzymam kciuki za lokal i niech się rozwijają.

Bistro Mięta - Czemierniki
Katarzyna Jarzyna
5/5

Bardzo miła obsługa, dobre jedzonko. Czas oczekiwania też w porządku. Polecam 🙂

Bistro Mięta - Czemierniki
Sebastian Zieliński
5/5

Jedzenie bardzo smaczne i super atmosfera na miejscu ?

Bistro Mięta - Czemierniki
Ela
5/5

Pizza bardzo smaczna. Polecam ?

Bistro Mięta - Czemierniki
Kali Z
5/5

Miejsce przyjemne, wkoncu można coś zjeść w tych czemiernikach.... jedzenie bardzo dobre polecam

Go up