Bistro Bajka - Kamień Krajeński

Adres: Jeziorna, 89-430 Kamień Krajeński, Polska.
Telefon: 731551645.

Specjalności: Bistro.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Bistro Bajka

Bistro Bajka to urocze miejsce o wyjątkowej atmosferze, które z pewnością zachwyci każdego miłośnika dobrej kuchni. Zlokalizowane w Jeziorna, 89-430 Kamień Krajeński, Polska, Bistro Bajka oferuje niezapomniane doznania kulinarne w przyjemnej i swobodnej atmosferze.

Specjalnością Bistro Bajka są dania bistro, które zachwycają swoim smakiem i świeżością. Zróżnicowany menu obejmuje zarówno dania na obiad, kolację, jak i pyszne desery, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Na miejscu oraz dostępna jest również możliwość zamówienia dostawy, co sprawia, że Bistro Bajka jest doskonałym wyborem zarówno na szybki lunch, jak i romantyczną kolację w domowym zaciszu. Dodatkowo, lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest dostępny dla wszystkich.

Zarówno miłośnicy kawy, piwa, jak i alkoholu znajdą coś dla siebie w Bistro Bajka. Małe porcje, odpowiednie dla dzieci oraz możliwość rezerwacji stolika sprawiają, że każda wizyta w tym miejscu będzie niezapomniana.

Opinie na temat Bistro Bajka są wyjątkowo pozytywne. Firma posiada 2 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 5/5.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje pyszne dania w przyjaznej atmosferze, odwiedź Bistro Bajka. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu. To miejsce z pewnością oczaruje Cię swoją wyjątkową kuchnią i urokiem

Recenzje dla Bistro Bajka

Bistro Bajka - Kamień Krajeński
Meturos19
5/5

Bardzo dobre jedzenie miła obsługa oraz pyszne lody i desery Polecam?

Bistro Bajka - Kamień Krajeński
agnieszka laznowska
5/5

Go up