Bar u Izy - Środa Śląska

Adres: Legnicka 12, 55-300 Środa Śląska, Polska.
Telefon: 793593794.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 109 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Bar u Izy

Bar u Izy znajduje się na ulicy Legnicka 12, 55-300 Środa Śląska, Polska. Jest to restauracja, która oferuje szeroki wybór dań oraz napojów dla swoich gości.

Specjalnością Baru u Izy są obiady oraz kolacje, a także kawa i alkohol. Można tu także zamówić jedzenie na wynos, a nawet skorzystać z ogródka, gdzie można miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Restauracja posiada miejsca dla osób na wózkach, co sprawia, że jest dostępna dla wszystkich. Swobodna atmosfera oraz miejsca siedzące tworzą przyjemne warunki dla relaksu i delektowania się posiłkiem.

Dodatkowo, Bar u Izy oferuje możliwość rezerwacji stolika, co jest wygodne szczególnie dla grup. Akceptowane są karty debetowe oraz kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC, co ułatwia dokonywanie transakcji.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ma aż 109 recenzji, a średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Bar u Izy.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze, Bar u Izy może być idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodną lokalizacją i pozytywnymi opiniami, zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.

Zachęcamy do kontaktu z Bar u Izy poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz dokonać rezerwacji. Nie wahaj się skorzystać z ich usług i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży

Recenzje dla Bar u Izy

Bar u Izy - Środa Śląska
akaflyinggentelman
5/5

Taki byłem głodny i tak smakowało ze nawet nie zrobiłem zdjęcia pysznego schabowego, którego miałem przyjemność skonsumować bardzo dobre flaczki, nawet nie odprawiałem. Piec gwiazd zasłużone. Natomiast Pani która mnie obsługiwała położyła mi na talerz bułeczkę do flaków gołą dłonią. Tak na marginesie, miała piękne pazurki, hybrydę w moim ulubionym kolorze, ale tak czy tak jest to jedyny minus mojej wizyty w Barze U Izy. Zdecydowanie wracam.

Bar u Izy - Środa Śląska
Rio Koko
2/5

Zamówiłem gołąbki z nie ugotowanym ryżem a w środku sam ryż praktycznie bez mięsa.

Bar u Izy - Środa Śląska
Mariusz Kowalczyk
5/5

Jedzenie dobre, jest gdzie zaparkować, jest gdzie zjeść na miejscu. Może cena mogła by być mniejsza ale w dzisiejszych czasach za wszystko trzeba dobrze płacić

Bar u Izy - Środa Śląska
Lech Bober
5/5

Bardzo dobre jedzenie duże porcję i miła obsługa. Warto skręcić z głównej ulicy i dobrze zjeść polecam

Bar u Izy - Środa Śląska
Alii
5/5

Pyszne pierogi oraz surówki 🙂
Miła obsługa 🙂

Bar u Izy - Środa Śląska
Lukasz Zymek
5/5

Świetne domowe jedzenie w przystępnej cenie
Duże porcje ?

Bar u Izy - Środa Śląska
Marcin Sobierajski
3/5

Jedzenie bardzo poprawne jeśli jesteś głodny to zjesz ale bez zachwytów.

Bar u Izy - Środa Śląska
Marcin Galubinski
4/5

Bardzo smacznie na pewno wroce

Go up