Bar u Bronka - Skoczów

Adres: plac Stary Targ, 43-430 Skoczów, Polska.

Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Gry barowe, Karaoke, Sport, Występy na żywo, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Gry zręcznościowe, Jedzenie, Jedzenie w promocji happy hours, Koktajle, Piwo, Posiłki przy barze, Taniec, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 57 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Bar u Bronka

Bar u Bronka plac Stary Targ, 43-430 Skoczów, Polska

Bar u Bronka to popularne miejsce w Skoczowie, które oferuje szeroki wybór rozrywek dla swoich gości. Znajduje się na placu Stary Targ, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów odwiedzających to miasto. Lokal zapewnia swobodną atmosferę, idealną do spotkań ze znajomymi czy relaksu po ciężkim dniu.

Specjalnością Baru u Bronka są koktajle oraz szeroki wybór piw, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, w lokalu organizowane są występy na żywo, karaoke oraz gry barowe, co sprawia, że każda wizyta tam jest pełna emocji i zabawy.

Bar u Bronka ma wiele udogodnień, takich jak ogródek, parking dostępny dla osób na wózkach czy toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz tego, można tam skorzystać z odbioru na zewnątrz oraz złożyć zamówienie na wynos.

Opinie na temat Baru u Bronka są bardzo pozytywne, firma posiada aż 57 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.3/5. Klienci chwalą przede wszystkim atmosferę, obsługę oraz jakość podawanych dań i napojów.

Dla osób poszukujących miejsca do spędzenia wieczoru w miłym towarzystwie, Bar u Bronka jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej lokalu, gdzie można znaleźć więcej informacji o aktualnych wydarzeniach i promocjach oraz skontaktować się z personelem.

Zapraszamy do odwiedzenia Baru u Bronka i zanurzenia się w atmosferze przyjemności i dobrej zabawy

Recenzje dla Bar u Bronka

Bar u Bronka - Skoczów
Grzegorz Mleczko
4/5

Kebab w cieście podany ciut inaczej niż zwykle, ale zaskakująco dobrze smakuje, nie zatyka i spokojnie do zjedzenia nawet ten w rozmiarze mega.

Bar u Bronka - Skoczów
Kubusmck K
5/5

Pani zza baru SUPER!!!!
Rewelacja rewelacja rewelacja !
Bar na piątkę z plusem!

Bar u Bronka - Skoczów
Bartek Chruszcz
5/5

5 gwiazdek bo więcej się nie da! Nie ma nic lepszego niż piwko w bardzo miłej atmosferze. Można sobie umilić oczekiwanie na autobus, smacznie zjeść no i bardzo często potańczyć

Bar u Bronka - Skoczów
Mirek Mirek
5/5

Wygodnie,spokojnie,jest palarnia,obsługa uprzejma

Bar u Bronka - Skoczów
ela ella
5/5

Fajnie , dużo znajomych ..a Szef rewelacja !

Bar u Bronka - Skoczów
arczii82 Artur
5/5

Super atmosfera... Mile towatzystwo świeże piwko prosto z beczki oraz rozrywki lotki.. Bilard.. Piłkarzyki... A także co ważne dla panów Strefa kibica?polecam

Bar u Bronka - Skoczów
Seba Est
5/5

Super , Świerze piwo no i Strefa Kibica wiec jesli nudzi ci siw w domu to dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi i poznawaniu nowych

Bar u Bronka - Skoczów
bodek zet
4/5

Mile spokojne miejsce , można zagrać w bilarda, tanio zjeść i wypić piwko 🙂

Go up