Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój

Adres: aleja Przyjaźni 4, 37-620 Horyniec-Zdrój, Polska.
Telefon: 510558279.

Specjalności: Gastroenterolog.

Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Bar Piwnica II

Bar Piwnica II to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem aleja Przyjaźni 4, 37-620 Horyniec-Zdrój, Polska. Specjalizuje się głównie w kuchni gastroenterologicznej, co oznacza, że oferuje zdrowe i smaczne dania, odpowiednie dla osób dbających o swoje zdrowie.

Jeśli chodzi o kontakt, możesz zadzwonić pod numer telefonu 510558279. Bar Piwnica II posiada również swoją stronę internetową, gdzie można zapewne znaleźć więcej informacji o menu, godzinach otwarcia i ewentualnych promocjach.

Warto zauważyć, że firma ta ma aż 23 recenzje na Google My Business, co świadczy o jej popularności wśród klientów. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co oznacza, że większość osób jest bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez Bar Piwnica II.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść zdrowe i smaczne dania gastroenterologiczne, to Bar Piwnica II jest idealnym miejscem dla Ciebie. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Horyńcu-Zdroju, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Z przyjazną atmosferą i wysoką jakością obsługi, z pewnością będziesz zadowolony z wizyty w tym miejscu.

W związku z powyższym, Asystent gorąco zachęca do skontaktowania się z Bar Piwnica II poprzez ich stronę internetową lub telefon, aby cieszyć się wyjątkowymi doznaniami kulinarznymi oferowanymi przez tę restaurację.

Recenzje dla Bar Piwnica II

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Aleksandra K.
5/5

Widać że to swojskie miejsce. Rodzinny klimat. To raczej bar z ogródkiem. Wystrój jak wystrój ale jedzenie domowe, smaczne i naprawdę w rozsądnej cenie. Zjecie tu domowe obiady typu kotlet z piersi kurczaka lub rolady pierogi naleśniki. Naprawdę fajne miejsce ?

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Pjoter K
5/5

Jedzenie smaczne dobrze zrobione, można kupić u nich zielone piwo, obsługa baro miła, pozwolili naszej grupie zostawić plecaki u siebie na czas zwiedzania cerkwi w Radrużu. Ja uwielbiam klimat lat 90tych i takie knajpy zawsze chętnie odwiedzę ?

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
monika włodarczyk
2/5

Pizza o nazwie prosciutto, nawet nie miała jej w składzie. Za to był jakiś drobiowy zamiennik.
Ciasto cienkie, ale to raczej zasługa zakalca. Sera tyle, że nic więcej nie czuć.
Nie polecam.

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
SauronQ Team
5/5

Jezeli chodzi o wyglad nie zachęca i to bardzo ale jedzenie faktycznie pyszne i pokecam każdemu, obsługa również bardzo miła ?

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Lord P.
5/5

Smacznie, dobre ceny (poniżej 30 zł za obiad), sympatyczna obsługa. Wnętrza trochę trącą myszką, lecz dodaje to uroku.

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Anna Iwa
4/5

Pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, wystrój nie zachęca, jest bardzo zimno no i zdecydowanie za głośna muzyka... jednak jeśli chodzi o jedzenie to jest ok, byłam zadowolona. Równie dobrze wspominam obsługę.

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Katarzyna Czekaj
5/5

Dobre jedzenie, ogromne porcje, idźcie śmiało, nie zniechęcajcie się wyglądem z lat 90 😉 polecam

Bar Piwnica II - Horyniec-Zdrój
Mimika Mimika
5/5

Pyszne pierogi ręcznie robione przez właścicielkę. Coś wspaniałego!!!. Polecamy każdemu głodnemu jedzenie w tym lokalu. Proszę się nie zrażać muzyką ani pierwszym wrażeniem. Jedzenie najpyszniejsze w Horyńcu

Go up