Bar Pasja - Cieszków

Adres: Bolesława Chrobrego 11, 56-330 Cieszków, Polska.
Telefon: 690197779.
Strona internetowa: pasja-restauracja.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 52 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Bar Pasja

Bar Pasja to przytulna restauracja zlokalizowana przy ulicy Bolesława Chrobrego 11, 56-330 Cieszków, Polska. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców i turystów. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 690197779 lub odwiedzić ich stronę internetową.

Specjalnością Baru Pasja jest restauracja, oferująca różnorodne dania i napoje. Mając na uwadze różnorodność potrzeb klientów, restauracja ta oferuje szereg usług, w tym dostawę, możliwość zamówienia na wynos, alkohol, jedzenie późnym wieczorem, kawę, małe porcje, piwo, obiady, kolacje, desery, bar na miejscu, toaletę, swobodną atmosferę, obsługę grup, możliwość rezerwacji, akceptację kart debetowych i kredytowych, usługę płatności mobilnych NFC, specjalne menu dla dzieci oraz przyjazne warunki dla najmłodszych.

Zgodnie z opinią klientów, firma Bar Pasja posiada 52 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku potraw oferowanych przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz cieszyć się smacznym jedzeniem w przyjemnej atmosferze, Bar Pasja jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i zarezerwowania stolika na niezapomniane doświadczenie kulinarne

Recenzje dla Bar Pasja

Bar Pasja - Cieszków
Vito
2/5

Wstyd żeby w XXI wieku nie było zamknięcia w toalecie każdy może sobie wejść podczas korzystania a w dodatku uszkodzone drzwi zaklejone pianką wstyd.

Bar Pasja - Cieszków
Snicker HedHed
2/5

Pierwszy raz zamówiłem pizze i ostatni. Jedyny plus to, że nie spalona. Składniki po taniosci to jedno a ciasto w ogóle bez smaku. Tak słabej pizzy jeszcze nie jadłem.

Bar Pasja - Cieszków
Emilia Tuszyńska
5/5

Wyprawiałam 18stke i jestem bardzo zadowolona, jedzenie jak i obsługa super!

Bar Pasja - Cieszków
Aneta szumniak
1/5

Zamówiłam wraz ze znajomymi pizze w której był darmowo plastik, nie polecam jakbym mogła dać to dałabym 0

Bar Pasja - Cieszków
Aha wostal
1/5

Nie pierwszy ale napewno ostatni
raz zamawiałam pizze z baru pasja pizza tragedia ale obsługa tam pracująca olewatorstwo do klienta po całosci pracuja tam chyba za kare masakra nie polecam ....

Bar Pasja - Cieszków
mikolajko
5/5

Pizza jak i obsługa jest świetna, klimat który panuje w restauracji również

Bar Pasja - Cieszków
Piotr Gembarowski
1/5

Coś śmiesznego w pizzy znalazł się kawałek plastiku taki jak zazwyczaj jest w ubraniach do przypięcia metki nie polecam od teraz kupuje w królewskiej z zdun

Bar Pasja - Cieszków
NygaSwaj
5/5

Miejsce w małym "miasteczku". Jeżeli szukasz czegoś do zjedzenia na szybko, polecam pizze. Nic na to nie wskazuje i sam się nie spodziewałem jadłem tam chyba najlepsza pizze. Pizze jadam tam od jakiegoś czasu zawszę kiedy jestem w okolicy. Poza znakomitą pizzą reszta jedzenia też jest super. No i piwo, piwo z kija w normalnej. Ludzkiej cenie, nie to co w Poznaniu, i okolicy Poznania. Polecam, szczególnie osobą przyjezdnym które szukają czegoś do szamki. Z resztą w okolicy ciężko znaleźć coś innego, lepszego. Dla mnie super miejsce, z "wiejskim" Swojskim klimatem w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym. Co jakiś czas przyjeżdżam tam do rodziny dziewczyny, "Pasja" Ma klimat którego u siebie w zgiełku dużych brudnych miast nie mogę zaświadczyć na codzień. POLECAM. I sam nieraz będę się jeszcze gościć.

Go up