Bar mleczny ,,Smak" - Sanok

Adres: Mickiewicza 4, 38-500 Sanok, Polska.
Telefon: 134634821.
Strona internetowa: barsmak.sanok.pl.
Specjalności: Bar, Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobre jedzenie barowe, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 600 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Bar mleczny ,,Smak"

Bar mleczny "Smak" to popularna restauracja i bar mieszcząca się przy Adres: Mickiewicza 4, 38-500 Sanok, Polska. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 134634821 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: barsmak.sanok.pl.

Bar mleczny "Smak" oferuje szeroki wybór potraw, będących ich Specjalnością. Znaleźć tam można tradycyjne dania barowe oraz dania kuchni polskiej. Dodatkowo, restauracja zapewnia Ogródek dla osób ceniących świeże powietrze oraz możliwość zamówienia jedzenia Na wynos. Dla wygody gości dostępne są miejsca siedzące, a także udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach.

Opinie na temat "Smaku" są pozytywne, ze średnią oceną 3.9/5. Firma zbiera wiele pozytywnych recenzji, mając aż 600 recenzji na Google My Business. Klienci chwalą smaczne jedzenie, szybką obsługę oraz przyjazną atmosferę.

Dla osób poszukujących miejsca na spokojny posiłek w miłej atmosferze, Bar mleczny "Smak" jest doskonałym wyborem. Z bogatym menu, dogodną lokalizacją i pozytywnymi opiniami, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik albo złożyć zamówienie na wynos.

Recenzje dla Bar mleczny ,,Smak"

Bar mleczny ,,Smak
Ryszard van den Berg
3/5

Potrawy poprawne ani nie wybitne ani złe. Ceny umiarkowane. Czas realizacji zamówienia do przyjęcia. Zdarzają się częste pomyłki przy wydawaniu jedzenia, najprawdopodobniej przez sporą wadę wzroku osoby wydającej posiłki co powoduje zatory przy okienku i niekiedy nerwowe sytuacje w kolejce. Klimat rodem z PRL'u łącznie z drobnymi pijaczkami...

Bar mleczny ,,Smak
Tomasz Chmielinski
4/5

Klimat i wystrój PRL.
Ceny bardzo umiarkowane a jedzenie niezłe.
Realizacja zamówienia szybka.
Da się zjeść.

Bar mleczny ,,Smak
Mordkaaa
4/5

Na obecne czasy bardzo dobre ceny, porcja pierogów jak najbardziej można się najeść. Za dwie porcje i napój zapłaciłem niecałe 40 PLN. Pierogi ze szpinakiem gorące, pachnące trochę brakowało mi w nich czosnku, ale jak najbardziej były smaczne. Pan z obsługi bardzo uprzejmy, przepraszał nawet za czas oczekiwania chociaż nie był on dłuższy niż 10 minut. Naprawdę polecam, świetna alternatywa do wszędobylskich kebsow.

Bar mleczny ,,Smak
Mariusz Urbański
1/5

Sobota godz. 12.40, lokal zamknięty, Pani w środku kiwa do mnie głową, sugerując że już nieczynne, a na banerze reklamowym niby otwarte do 15.00. Świetnie prowadzony biznes, siedzę właśnie u konkurencji

Bar mleczny ,,Smak
Lolo Cukier
5/5

Zjadłem bardzo smaczny obiad, jak w domu. Rosół z makaronem dobrze doprawiony, a drugie danie czyli kotlecik z kurczaka, ziemniaki i surówka pyszne i świeże. Cena obiadu dnia 23 zł!

Bar mleczny ,,Smak
Monte Carlo POG
2/5

Pierogi z szpinakiem bardzo dobre ,lecz wątróbka stara z zamrażarki ,kartofle surowe .
Nie ma danych dań z menu . Nie polecam

Bar mleczny ,,Smak
Sarabi
1/5

Obsługa jest nie miła nie tylko dla klientów ale i dla pracowników. Jedzenie jest w miarę dobre ale porcje są za małe jak na te ceny, rozumiem inflacja ale porcje zmalały a ceny i tak wzrosły. Ciągle jest bród, miejscami jest grzyb. I gwóźdź programu solniczka, zakrętka jest cała zardzewiała, a w soli nawet nie wiem co to jest jakieś czarne drobinki czy to kawałki rdzy czy jakieś robaczki czy co to jest jestem ciekawa. Po za tym czasem słyszę jak pracownicy krzyczą na praktykantów, i kiedy praktykanci pracują ciężko widzę że stali pracownicy często nie robią nic konkretnego. Słyszałam również że praktykanci są bardzo źle traktowani pomimo że to nie "Bar Smak" im płaci a państwo. Przy zamawianiu trzeba długo czekać ponieważ czasami pracownik odbiera telefon z zamówieniem i klient musi czekać pomimo że inni pracownicy czasami nic nie robią a i tak nie odbiorą telefonu. Przed wejściem do baru niektóre kostki wystają i można się o nie potknąć. Nie polecam. Powinien zająć się tym sanepid.
edit. Sztućce są często brudne i nie domyte a też często ich brakuje, za to talerze są pokruszone i mają lekkie ubytki.

Bar mleczny ,,Smak
Katarzyna Suroń
3/5

Pierogi ruskie i szpinakowe bardzo dobre, szybko wydawane. Cena 13 zł za 10 dużych sztuk, polane masłem. Naleśniki z serem domowe, posypane cukrem pudrem smakują jak od babci. Dźwięki z kuchni robią klimat tego miejsca. Minus za brudne, zimne toalety.

Go up