Bar Janosik - Żychlin

Adres: Tuliszkowska 25, 62-571 Żychlin, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Piwo, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 219 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Bar Janosik

Bar Janosik Tuliszkowska 25, 62-571 Żychlin, Polska

Bar Janosik to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem Tuliszkowska 25, 62-571 Żychlin, Polska. Specjalizuje się w serwowaniu pysznego jedzenia w przytulnej i swobodnej atmosferze.

Restauracja oferuje wiele atrakcji, takich jak ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawa, a także miejsca dla osób na wózkach. Dodatkowo, Bar Janosik zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach, toaletę dla nich oraz wejście bez barier architektonicznych.

W menu restauracji znajduje się szeroki wybór alkoholi, dań kuchni polskiej, kawy, piwa, deserów oraz posiłków serwowanych zarówno na późne śniadanie, obiad, jak i kolację. Miejsca siedzące są komfortowe, a bar na miejscu zapewnia dodatkową rozrywkę.

Opinie na temat Baru Janosik są bardzo pozytywne, firma posiada aż 219 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5.

Dla osób szukających miejsca na przyjemny posiłek w miłej atmosferze, Bar Janosik jest doskonałym wyborem. Bez względu na to, czy chcesz zjeść obiad z rodziną, zorganizować spotkanie z przyjaciółmi czy po prostu napić się kawy, restauracja ta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się wyśmienitymi potrawami w przyjaznej atmosferze, nie wahaj się skontaktować z Bar Janosik. Odwiedź ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować stolik już teraz

Recenzje dla Bar Janosik

Bar Janosik - Żychlin
Adrian Ł.
5/5

Pyszne domowe jedzenie. Polecam serdecznie

Bar Janosik - Żychlin
Dawid Płocki
5/5

Bardzo smaczne jedzenie podane z uśmiechem i w bardzo dobrej cenie. Można podjechać dużym, jest gdzie wykręcić 45 min pauzuni, wypić kawę i zjeść domowy obiad

Bar Janosik - Żychlin
Wojtek Wojtek
5/5

Super bar w lesie przy lokalnej drodze. Bardzo blisko autostrady, więc opłaca się zjechać i zajrzeć. Solidne porcje. Przystępne ceny. Jedzenie podane szybko przez bardzo uprzejmą obsługę. Polecam!

Bar Janosik - Żychlin
Mlody1313pl Odkrywca
5/5

Skuszony dobrymi opiniami w internecie wybralem sie na posilek w tym barze. Jedzenie smaczne, duze porcje, cena przyzwoita. Zupa pomidorowa przepyszna.

Bar Janosik - Żychlin
Arkadiusz K
5/5

Super miejsce bardzo dobre jedzenie i w przystępnej cenie

Bar Janosik - Żychlin
Martynka Zwolkowa
1/5

Pani w okienku z wielką łaską stwierdziła, że nic dobrego nie ma do jedzenia. Obrażona za krytykę devolaja z mikrofalówki. Więc nie dało sie tu zjeść

Bar Janosik - Żychlin
Joanna Śpiewak
5/5

Bardzo smaczne domowe posiłki ?

Bar Janosik - Żychlin
Robert Częstochowski
5/5

Bardzo dobre smaczne danie.
Podane w 4 min po zamówieniu.
Polecamy..
Robert

Go up