Bar Eden - Sulików

Adres: Wojska Polskiego, 59-975 Sulików, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Piwo, Obiad, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Bar Eden

Bar Eden Wojska Polskiego, 59-975 Sulików, Polska

Bar Eden to przytulna restauracja zlokalizowana w Sulikowie, przy Wojska Polskiego. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksującej atmosfery oraz wysokiej jakości potraw. Specjalizuje się w serwowaniu pysznych obiadów oraz bogatej ofercie alkoholi, w tym piwa oraz alkoholi wysokoprocentowych.

Na miejscu można także skosztować pysznej kawy oraz skorzystać z bezpośredniego baru, który oferuje szeroki wybór napojów. W Barze Eden można także korzystać z wygodnej toalety oraz cieszyć się swobodną atmosferą, idealną do spotkań towarzyskich czy biznesowych.

Według opinii na Google My Business firma ta zdobyła 3 recenzje, a średnia ocena wynosi 2.3/5. Choć opinie są zróżnicowane, warto samemu odwiedzić Bar Eden i sprawdzić, czy potrawy i atmosfera spełnią oczekiwania.

Dla osób poszukujących miejsca na obiad, spotkanie towarzyskie czy chcących po prostu miło spędzić czas, Bar Eden to doskonały wybór. Swobodna atmosfera oraz duży wybór alkoholi sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto odwiedzić ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zarezerwować stolik na spotkanie.

Odwiedź Bar Eden już dziś i ciesz się pysznymi potrawami i szerokim wyborem napojów w przyjemnej atmosferze

Recenzje dla Bar Eden

Bar Eden - Sulików
Wojciech Faderewicz (Witeksss)
1/5

XD

Bar Eden - Sulików
LuKi
1/5

Bar Eden - Sulików
Marzena 27
5/5

Go up