Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle

Adres: Sławięcicka 21, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, Polska.
Telefon: 601547965.

Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie, Piwo, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Bar DIANA

Bar DIANA to popularne miejsce w Kędzierzynie-Koźlu, znajdujące się pod adresem Adres: Sławięcicka 21, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 601547965.

Bar DIANA specjalizuje się w serwowaniu różnorodnych potraw, a także alkoholi wysokoprocentowych i piwa. Dodatkowo oferuje swobodną atmosferę oraz jest przyjazny dla grup. Możesz skorzystać z usługi dostawy lub odwiedzić lokal osobiście.

Inne ważne informacje o Barze DIANA to możliwość płacenia kartami debetowymi, usługi płatności mobilnych NFC oraz akceptacja kart kredytowych. Mają również toaletę dla gości, co zawsze jest przydatne podczas wizyty w lokalu publicznym.

Opinie na temat Baru DIANA są bardzo pozytywne, firma posiada 5 recenzji na Google My Business z średnią oceną 5/5. To jednoznacznie wskazuje na wysoką jakość obsługi i produktów serwowanych przez ten lokal.

Jeśli szukasz miejsca na relaksujące spotkanie ze znajomymi lub rodziną, Bar DIANA może być idealnym wyborem. Ich szeroki wybór alkoholi i potraw z pewnością zadowoli każdego gościa. Nie zapomnij odwiedzić ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować stolik.

Zalecamy skontaktowanie się z Bar DIANA poprzez ich stronę internetową, aby cieszyć się wyjątkową atmosferą i smacznymi daniami, które oferują. Nie zwlekaj - sprawdź je już dziś!

Recenzje dla Bar DIANA

Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle
Pyl Pylowski
5/5

Fajne miejsce,widać że właściciele dbają.Ceny normalne,piwo dobre.Można pograć w bilarda.W zimę ciepło.Znam lokal jeszcze z poprzednich lat i cieszę się że jest gdzie wyjść na to piwo.Czy coś można zmienić?pewnie tak,ale nie mam jakiś specialnych oczekiwań co do lokalu.Niech się wypowiedzą inni.Pozdrawiam

Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle
piotr dlugi
5/5

Super atmosfera,ceny umiarkowane,miła obsługa. Bilard oraz dart dla lubiących się zrelaksować przy dobrym piwku.

Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle
Daria Cemerys
5/5

Można pograć w bilard i darta 🙂 ceny ok . Polecam

Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle
Davit Gorjoladze
5/5

Bar DIANA - Kędzierzyn-Koźle
kate sifusek
5/5

Go up