Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn

Adres: Jana Kilińskiego 49, 19-230 Szczuczyn, Polska.
Telefon: 729318204.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Wi-Fi, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 154 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Anamkebab Szczuczyn

Anamkebab Szczuczyn to restauracja zlokalizowana pod adresem Jana Kilińskiego 49, 19-230 Szczuczyn, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 729318204. Ta restauracja oferuje szeroki wybór dań i specjałów kuchni, a ich głównym atutem jest restauracja.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje różnorodność opcji zarówno na miejscu, na wynos jak i dostawę - Anamkebab Szczuczyn spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo, restauracja zapewnia obsługę zmotoryzowanym, posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz miejsca dedykowane dla nich.

Jeśli jesteś miłośnikiem jedzenia późnym wieczorem, śniadań, obiadów czy kolacji, ta restauracja będzie doskonałym wyborem. Dodatkowo, możesz skorzystać z darmowego Wi-Fi, a swobodna atmosfera sprawia, że jest to odpowiednie miejsce dla całej rodziny.

Anamkebab Szczuczyn cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 154 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje smaczne dania, przyjazną atmosferę i dogodne warunki dla wszystkich klientów, to Anamkebab Szczuczyn jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby doświadczyć wyjątkowej kuchni i gościnności.

Recenzje dla Anamkebab Szczuczyn

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Pan Sylwiester
1/5

Jedzenie takie sobie, poprosiłem o dodatkowe mięso za które dopłaciłem a z tego co widzę to raczej go nie dostałem… a jesli tak to zastanawia mnie jak wyglada normalna tortilla bez dodatkowego mięsa.. nie polecam.

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Miasto Silesia
1/5

Będąc przejazdem postanowiłem zjechać z głównej drogi i zachęcony pozytywnymi opiniami zasmakować tego wspaniałego kebsa… oczywiście zaraz po zjedzeniu żałowałem tej decyzji. Fajnie ze był ciepły bo przy tej pogodzie to niewątpliwa zaleta i za to plus ? reszta… typowo dworcowo… surówka, mięso i jakiś dziwny sos bez smaku to cały skład… inne warzywa przecież nie istnieją ? brak toalety w lokalu tez nie zachęca…

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
eloeloele
2/5

Tortilla spalona na wiór, kubelek frytki smażone dwa razy i zalane dosłownie wszystko sosem że aż odechciewa się jeść
Jedynie bułka smakowała w miarę dobrze

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Maciek Misiewicz
5/5

Smaczniy kebab a to mi wystarczyło aby dać dobrą opinię

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Wiesław Jabłoński
4/5

Dla głodnego super zapachy i smaki. Jedzenie niewyszukane, minimalistycznie wykonane i podane. Obsługa - właściwie nijaka, oschła, bez zaangażowania. Klimat raczej mierny, duszno, niezbyt czysto. Nie ma parkingu, parkujemy na chodniku przed barem.
Głodnemu można polecić, ale jeśli można poczekać, to radzę poszukać innego miejsca.

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
szymon czernek
4/5

Kebab bardzo dobrze przypieczony i gorący, że trudno utrzymać go w ręce. Smak zupełnie przeciętny. Będąc regularnie przejazdem odwiedzam bo jest szybko i wystarczająco smacznie jak na najzwyklejszy kebab.

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Maciej Sokołowski
1/5

Tragedia, najgorszy kebab jakiego jadlem a jadlem dużo, papier z sosem nie polecam

Anamkebab Szczuczyn - Szczuczyn
Jakub Poliński
5/5

Bardzo miła obsługa i dobry kebab

Go up