Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino

Adres: Pomorska 7, 84-250 Gniewino, Polska.
Telefon: 882001084.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie halal, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 308 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Aladdin Kebab Gniewino

Aladdin Kebab Gniewino to restauracja położona pod adresem: Pomorska 7, 84-250 Gniewino, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 882001084. Specjalizują się w kuchni restauracyjnej, oferując swoim gościom szeroki wybór dań.

Inne ważne informacje o Aladdin Kebab Gniewino to: możliwość zamówienia jedzenia na wynos, przyjemne miejsce do spożycia posiłku na miejscu, udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach, dostępny parking dla osób na wózkach, wejście przystosowane dla osób na wózkach, serwowanie jedzenia halal, otwarcie do późnych godzin wieczornych, szeroki wybór kaw, oferowanie mniejszych porcji, możliwość zjedzenia obiadu lub kolacji, liczne miejsca siedzące, dostęp do toalety, swobodna atmosfera, odpowiednie dla całej rodziny, możliwość rezerwacji, akceptowane karty debetowe i kredytowe, usługi płatności mobilnych NFC, dostępne krzesełka do karmienia dla dzieci, przyjazne dla dzieci, bezpłatny parking oraz opinie na Google My Business, gdzie firma zdobyła 308 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.2/5.

Aladdin Kebab Gniewino to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wyjątkowych doznań kulinarne. Położony w Gniewino, restauracja oferuje bogate menu, przyjazną atmosferę oraz udogodnienia dla gości o różnych potrzebach. Zalecamy odwiedzenie tej restauracji, aby cieszyć się wyśmienitymi potrawami oraz profesjonalną obsługą.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Aladdin Kebab Gniewino, aby uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować stolik na niezapomniany posiłek

Recenzje dla Aladdin Kebab Gniewino

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Magdalena Maszota
5/5

Bardzo dobry kebab, choć lokal niepozorny, polecam z ostrym sosem

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Ksenia Iwanowa
3/5

Mieliśmy kebab na wynos. Ja miałam zawijanego, a mąż tradycyjnego. W moim, niestety, oprócz łyżki kapusty w ogóle nie było warzyw. Sosu też prawie nie było. Mięso w smaku niby ok, ale bez sosu i warzyw mój kebab był mocno suchy. Ogólnie nie było jakoś źle i jest potencjał, ale więcej już raczej nie skorzystamy.

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Wielkolud Pomorski
5/5

Widzicie, ni tylko diabeł tkwi w szczegółach, dobre jedzenie także. Kebab jest dopieszczony, pita grillowana z tłuszczykiem ociekającym po na prawdę dobrym mięsie. I czuć, i widać - jest serce i jest moc. Sosy super, uwaga ‼️ ostry potrafi przypiec i fajnie. Tłuszcz do frytek świeży, same frytki chrupiące. Dodatki warzyw świeże, nie leżące w lodówce za długo. Łazienka skromna, ale jaka czysta! Polecam z całego serca, w okolicy najlepszy kebsik. Zarówno na talerzu, w boksie, picie i na grubym. Spróbowałem wszystkich, pita chrupała do samego końca!

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Daria 1999
5/5

Bardzo smacznie. Szeroki wybór dla wegetarian (bardzo dobry falafel oraz ser halloumi lub frytki). Świeżutkie warzywa i dobre sosy. Krótki czas oczekiwania oraz przemiła obsługa! Polecam!

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
L Ch
5/5

Dziś drugi raz jadłam w Aladdin Kebab i jestem zachwycona!
Prawdziwe, autentyczne miejsce z super jedzeniem. Mięsko ekstra, dużo różnych warzywek, wszystko dopieszczone na maksa!

Wychodzę stad dobrze nakarmiona i ugoszczona i chce wracać!
A o to właśnie chodzi w dobrej gastronomii!
I wieki szacunek za sos ostry, który niczego nie udaje i naprawdę pali!

Dzięki i do zobaczenia!
Ps. Kebab na cienkim petarda!!! Dawno nie jadłam tak pysznej, chrupiącej pity!!

Super
Super
Super

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Kajetan Hintzke
5/5

Bardzo dobry kebab,frytki i kebab box, wszystko inne też jest dobre. Ładne wnętrze oraz bardzo miła wesoła obsługa. Pozdrawiam. Kajetan sąsiad obok kebaba?

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Wiktoria Hinz
2/5

Kebab całkiem okej, natomiast wygląd pomieszczenia 0/10 widziałam biegającą mysz między szafkami gdy stałam przy kasie. Brudne ściany,ciężko otwierające się drzwi, które skrzypią.

Aladdin Kebab Gniewino - Gniewino
Kuba Hintzke
5/5

Aladin kebab w gniewinie jest to moja ulubiona restauracja. Jedzenie aż palce lizać a obsługa jest po prostu perfekcyjna, wszystkim polecam przyjście tutaj

Go up