Agronomówka - Rudnik

Adres: Rudnik 69A, 22-330 Rudnik, Polska.
Telefon: 506120715.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Bistro.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Agronomówka

Agronomówka to bistro położone w miejscowości Rudnik, w Polsce. Znajduje się pod adresem: Rudnik 69A, 22-330 Rudnik, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 506120715. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Specjalnością Agronomówki jest kuchnia bistro, która oferuje smaczne i kolorowe dania. Firma prezentuje się jako należąca do kobiety, a ich usługi obejmują odbiór na zewnątrz, dostawę bez kontaktu, dostawę, dania na wynos, dania ekologiczne, kawę, małe porcje, obiady, kolacje, katering, desery oraz miejsca siedzące. Mają parking dostępny dla osób na wózkach oraz toaletę. Atmosfera w Agronomówce jest swobodna, idealna dla całej rodziny, grup, a płatności można dokonać kartami debetowymi i kredytowymi.

Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 21 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.7/5. Klienci chwalą smak potraw oraz przyjazną atmosferę w lokalu.

Jeśli szukasz miejsca z pysznym jedzeniem, przyjazną obsługą i różnorodnym menu, Agronomówka jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie oraz zarezerwować stolik na obiad czy kolację.

Recenzje dla Agronomówka

Agronomówka - Rudnik
Iza Sawka
5/5

W każde wakacje chodzę tu na lody?.
Często też zamawiam pizzę, bo jest wspaniała?.
Najbardziej lubię jeść to co zamówię na dworze, ponieważ jest tam taki ładny taras, że aż szkoda siedzieć w środku.Ale ja jestem tam w wakacje, więc zimą to nie najlepszy pomysł, żeby siedzieć na tym tarasie.

Agronomówka - Rudnik
Mateusz
2/5

Chcieliśmy wejść na jedzonko, w porze wieczornej, knajpka wydaje się ładna, żadnej konkurencji w okolicy. Takie miejsca są potrzebne. Niestety nagle z każdej strony zeszła się okoliczna młodzież, z piwkami i papierosami, usiedli sobie z własnym prowiantem i odechciało nam się korzystania... Szkoda, że nie ma takich miejsc dla normalnych ludzi z dziećmi. Cieszę się, że nie mieszkam tutaj na stałe.
Z pizzy może jeszcze skorzystam z dowozem.

Agronomówka - Rudnik
Piotr Kiwerski
5/5

Bardzo dobra pizza w przystępnych cenach. Miła obsługa. Można płacić kartą. Można zamówić dowóz, co przy większym zamówieniu może się opłacać nawet na większe odległości. Dowóz kosztuje 1,50 za km. Polecam.

Agronomówka - Rudnik
Tomaszv670
5/5

Agronomówka obsługuje szkole do której chodzą moje dzieci. Maluchy bardzo zadowolone z wydawanych posiłków i bardzo chwalą panie które wydają posilki. Pięć gwiazdek aby było tylko lepiej...

Agronomówka - Rudnik
Maria Kopiel
5/5

Polecam smaczne jedzenie , kebab też bardzo dobry .

Agronomówka - Rudnik
Krzysztof Jastrzębski
3/5

Pizza bardzo dobra ale coś obiadowego to jest ohydne ?

Polecam przyjechać na pizzę ?

Agronomówka - Rudnik
Kris Cov
5/5

Polecam ten lokal po zmianach, pyszne jedzenie i przemiłe panie!

Agronomówka - Rudnik
francesco „chuj” picobanne
1/5

:/// slabo ze im sie nie chce pracowac

Go up